Özel tasarım ve Sipariş Ürünler için lütfen bize Ulaşın..
 
 
Harici Pil
MiniCute Mouse
USB Bellekler
Çanta ve Kılıflar
Teknolojik Ürünler
Makyaj ve Fırça Setleri
Kırtasiye Ürünleri
 


   
Referanslarımızdan bazılarını görmek için tıklayın...
 
 
 
 
   

Yıldız Bilgisayar Sis. Ltd. Şti. 1990 yılında bilgisayar teknik servisi hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. İlerleyen zaman içindeki başarılı çalışmaları sonucunda, çalıştığı firmalardan gelen talep üzerine, bilgisayr sistemleri satışına başlamıştır. HP ve Compaq markalarının yetkili satıcılığı dışında, HP Prefered Partner olarak da müşterilerine hizmet vermiştir.
2005 senesinden itibaren yurt dışından IT sektörü üzerine ithalatlara başlayan Yıldız Bilgisayar Sis. Ltd. Şti., 2007 senesinin sonundan itibaren çalışmalarını tamamen bu alana kaydırmıştır. Hong Kong ve Çin ofisleri ile uzakdoğuda yaptırdığı üretimlerin kalite ve üretim aşamalarını direk olarak kontrol etmektedir. Satışlarını iç piyasa haricinde Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’ya kadar genişletmiştir.
Hizmetlerimizdeki ve ürünlerimizdeki kalite sonucunda IT sektörüne ilaveten; reklam,kozmetik, tekstil, bankacılık gibi farklı sektörlere ulaşmış olan firmamızın, yine birçok farklı dalda kurumsal müşterilerinin taleplerine yönelik ithalatı gerçekleşmektedir.

Türkiye’nin en büyük firmalarına verdiği hizmetleri referans olarak kaydeden Yıldız Bilgisayar Sis. Ltd. Şti., üstün hizmet kalitesi vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.
 
 

Devamlılık için hizmetin kalitesinde hiç bir zaman ödün vermeden  GÜVEN sağlamaktır. Her işimiz bir sonraki işimizin referansı olacak şekilde çalışmaktır.

 
 

Ürünlerimizi ve Hizmetimizi fiyat öncelikli değil, kalite ve  güven  öncelikli sağlamaktır. Altına imzamızı koyduğumuz her işte müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

 
 
Yıldız Bilgisayar Sis. Paz. Ltd. Şti.
Raci Caddesi No 13/A Kayışdağı / İstanbul / Türkiye
Tel : +90 (216) 574 47 88 info@artvision.com.tr
Copyright © 2008 Artvision web tasarımı